Wyjście do biblioteki

Pierwszego dnia października grupa ,,Tygrysków” odwiedziła bibliotekę pedagogiczną. Dzieci wysłuchały różnych bajek m.in. o przygodach Kici Koci i dowiedziały się na czym polega zdrowe odżywianie, jak ważne są witaminy dla naszego organizmu oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Zapraszamy do obejrzenia galerii 🙂

Czytaj więcej

Spotkanie z policjantką [GALERIA]

W ostatnim tygodniu września mieliśmy okazję gościć w naszym przedszkolu Panią policjantkę, która przybliżyła dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniała numery alarmowe. Przedszkolaki również dowiedziały się na czym polega praca policjanta oraz otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania obcej osoby.

Czytaj więcej

Urodziny Kornelii [GALERIA]

We wtorek (24.09) swoje urodziny obchodziła Kornelia z grupy Krasnoludków.   ,,Serdeczne życzonka samego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, uśmiechu na twarzy i wszystkiego o czym marzysz.”   Z tej okazji zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

Czytaj więcej

Urodziny Neli [GALERIA]

20.09.19r. świętowaliśmy 4 urodziny Neli. ,,Dzisiaj nawet mały smoczek przyszedł na twój 4 roczek. Przyjmij więc od niego kwiatka na te Twoje 4 latka. Wszystkiego najlepszego!”   Poniżej zdjęcia z uroczystości 🙂

Czytaj więcej

Wizyta Drużyny Kangura [GALERIA]

W pierwszym tygodniu września nasze przedszkole odwiedziła ,,Drużyna Kangura”, która przeprowadziła zajęcia ruchowe. Przedszkolaki doskonale się bawiły, a dodatkowo rozwinęły swoją sprawność fizyczną. Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia 😀

Czytaj więcej

Urodziny Blanki [GALERIA]

26 sierpnia w przedszkolu świętowaliśmy 5-te urodziny Blanki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. ,,Niech Ci słonko ciepło gra,Niech Twój uśmiech długo trwa,Nie trać swej wesołej minki,Dziś są Twoje urodzinki! „

Czytaj więcej

Urodziny Szymona [GALERIA]

W poniedziałek w grupie Krasnoludków odbyła się uroczystość z okazji 3-cich urodzin Szymona. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Czytaj więcej

Mały Miś – Kuferek kreatywności [GALERIA]

Zrealizowaliśmy kolejny etap projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Tym razem zostało przed nami postawione wyzwanie własnoręcznego stworzenia instrumentów muzycznych i odtworzenie zdjęcia ze znanego dzieciom spektaklu.

Czytaj więcej

Nowa sala sensoryczna [GALERIA]

Od marca możemy pochwalić się nową salą do Integracji Sensorycznej, a w nowoczesne sprzęty przydatne podczas terapii został wyposażony plac zabaw przed budynkiem. Chcecie zobaczyć?

Czytaj więcej

Bal karnawałowy [GALERIA]

Jesteśmy na gorąco po karnawałowym balu. Impreza udała się świetnie, a Wy, drogie Dzieci, wyglądałyście wspaniale. Dziękujemy za fantastyczną wspólną zabawę!

Czytaj więcej

Warsztaty ceramiczne [GALERIA]

Drodzy Rodzicie, w dniach 17 i 24 sierpnia odwiedziła nas wrocławska pracownia Miliblue i przeprowadziła warsztaty ceramiczne o tematyce „Morze”. Dołączamy kilka zdjęć prac naszych Podopiecznych, którzy wspaniale się spisali.

Czytaj więcej

Spotkanie informacyjne

Szanowni Państwo, 23 sierpnia o godz. 16:00 zapraszamy do naszej Placówki mieszczącej się przy ul. Władysława Reymonta 16 w Zgorzelcu na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne.

Czytaj więcej

Pożegnanie przedszkola! [GALERIA]

Szanowni Państwo, w piątek w „Małych Odkrywcach” mieliśmy dużą uroczystość. Nasi 6-latkowie zakończyli przygodę z edukacją przedszkolną i od września zaczną naukę w szkole. 

Czytaj więcej

Urodziny Pani Izy [GALERIA]

Drogie Dzieci, Szanowni Państwo, tym razem obchodziliśmy w „Naszych Odkrywcach” urodziny naszej Pani Przedszkolanki – Izy. Oto, jak uczciliśmy ten dzień.

Czytaj więcej

Urodziny Dawidka i Kubusia [GALERIA]

Drodzy Rodzice, drogie Dzieci, w środę mieliśmy w „Małych Odkrywcach” podwójną uroczystość, obchodziliśmy bowiem urodziny Kuby i Dawida. Przedstawiamy galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Czytaj więcej

Bal karnawałowy [GALERIA]

Szanowni Państwo, przedstawiamy kolejną galerię zdjęć. Tym razem z balu karnawałowego, który w naszym  Punkcie Przedszkolnym odbył się 2 lutego. Tego dnia obchodziliśmy też urodziny Filipka.

Czytaj więcej

Wyniki II etapu rekrutacji

Szanowni Państwo, zakończyliśmy II nabór do naszego Punktu Przedszkolnego „Mali Odkrywcy”. Zapraszamy do zapoznania się z listą dzieci zakwalifikowanych.

Czytaj więcej

Urodziny Zosi [GALERIA]

Drodzy Rodzice! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obchodzonych w naszym punkcie przedszkolnym kolejnych urodzin. Tym razem jubilatką była Zosia.

Czytaj więcej

Wyniki rekrutacji

Szanowni Państwo, zakończyliśmy I nabór do naszego Punktu Przedszkolnego „Mali Odkrywcy”. Zapraszamy do zapoznania się z listą dzieci zakwalifikowanych.

Czytaj więcej

Wydłużamy rekrutację

Drodzy Rodzice! Mamy możliwość przyjęcia jeszcze kilkoro dzieci, w związku z czym przedłużamy zapisy do naszego punktu przedszkolnego „Mali Odkrywcy” do końca sierpnia.

Czytaj więcej