Drodzy Rodzice, od 1993 r. byliśmy świadkami wyjątkowych osiągnięć, które zapoczątkowane zostały w małym gabinecie logopedycznym. Ciężka praca, oddanie i pasja sprawiły, że wiele dzieci bez ograniczeń mogło rozwijać się i osiągać wspaniałe wyniki w nauce oraz w innych dziedzinach życia. Od 2011 r. postawiliśmy na rozwój, inwestując w nowoczesne technologie i metody, dzięki którym nasi podopieczni mogą już od najmłodszych lat realizować cele, które zaowocują w przyszłości.

Stoimy obecnie przed kolejnym krokiem w rozwoju firmy – otwieramy Centrum Rozwoju Dziecka z punktem przedszkolnym „Mali Odkrywcy”. Aby dzieci oprócz nauki miały dostęp do specjalistycznych metod, które przez zabawę pozwalają znacząco przyspieszać rozwój.

Centrum zostanie otwarte w historycznym „Małym Budynku” znajdującym się na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Zgorzelcu, przy ul. Reymonta 16. Ażeby dostosować miejsce do potrzeb najmłodszych i spełnić wysokie normy stawiane przed punktem przedszkolnym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Główny Inspektorat Sanitarny, wszystkie pomieszczenia zostały wyremontowane, dzięki czemu Państwa dzieci rozpoczną zabawę w nowo oddanych salach.

Nie tylko miejsce jest dla nas ważne, ale oczywiście również kadra. Zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowanych nauczycieli i terapeutów. Nasze wieloletnie doświadczenie nie powoduje jednak, że stoimy w miejscu. Kolejne kursy i szkolenia, w których uczestniczymy, mają zapewnić dzieciom najlepszą opiekę.

W punkcie przedszkolnym „Mali Odkrywcy” dzieci wspólnie będą odkrywać i doświadczać świat poprzez zabawę, otoczone ciepłem i specjalistyczną opieką.

W przypadku pytań lub chęci zapisania dziecka do placówki zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu Magdaleną Mikułko: mikulko.m@gmail.com, tel. 604 759 816.