W dniu 22.05.2026 r. w hali PGE Arena w Zgorzelcu odbył się Finał Akcji Charytatywnej ,,Motyle”. Nasze przedszkole przekazało kwotę 6830 zł. zebraną podczas organizowanych przez w przedszkolu kiermaszy na rzecz wsparcia akcji.
To nasz wspólny sukces i piękny dowód na to, że razem możemy czynić dobro i okazać serca by wspierać chore dzieci w ich walce o zdrowie. Z całego serca pragniemy złożyć wszystkim najserdeczniejsze podziękowania oraz wyrazy uznania za okazane wsparcie i zaangażowanie. Dziękujemy Rodzicom, Dzieciom oraz wszystkim Pracownikom Przedszkola, którzy włączyli się w organizację i przebieg tej akcji. Dziękujemy za każdą bezinteresowną pomoc i otwartość na potrzeby innych!
Dyrekcja Przedszkola
Poniżej fotorelacja z pięknego występu naszych dziewczynek ze starszych grup podczas finału Akcji.