Dziś odwiedzili nas strażacy z OSP Studniska, którzy opowiedzieli dzieciom o swojej niezwykle ważnej i odpowiedzialnej pracy. Przedszkolaki mogły z bliska zobaczyć wyposażenie strażackie, dotknąć i wysłuchać do czego służą wszystkie sprzęty a nawet usiąść w wozie i poczuć się jak prawdziwi strażacy! 
Najwięcej emocji wzbudziła możliwość lania wody wężem strażackim 
To była nie tylko świetna zabawa, ale także cenna lekcja o bezpieczeństwie i pomocy innym.
Serdecznie dziękujemy strażakom za poświęcony czas, ogromne zaangażowanie i niezapomniane wrażenia dla naszych przedszkolaków! 
