Ogólnopolska Innowacja “Uważność” 6 tydzień
Ostatni tydzień zmagań, to nie był spacerek po deptaku a prawdziwa wyprawa 🙂 W tym tygodniu “relaksajka” pod tytułem “Kolory myśli” wymagała od dzieci nie lada wysiłku intelektualnego…dzieci wędrowały wraz z opowiadaniem i musiały skupić się na ubieraniu w kolory swoich myśli – można spróbować jak to działa oczywiście 🙂 W dalszym ciągu dzieci ćwiczyły prawidłowe oddychanie. Jak wiadomo słonie są znane z fenomenalnej pamięci i dlatego dzieci pokolorowały swojego osobistego “Trąbalskiego” aby przypominał im o prawidłowym oddechu. Była również loteria “uczuć” – dzieci losowały “emocje” i miały za zadanie jej sportretować…proszę się przypatrzeć wykonanym pracom i pokusić się o odgadnięcie właściwej emocji.
Relaksujący masaż może nie do końca wypadł według zamysłu, ale na pewno był super śmieszną zabawą. Ćwiczenia szybkości, precyzyjności i dokładności skryły się w “fasolkowym wyścigu”.
Możemy być dumni z nowego osiągnięcia naszych dzieci : 6-cio tygodniowy program został ukończony z sukcesem 🙂 Stosowne dokumenty zostaną rzecz jasna wystawione 😊

Portrety uczuć

"Słoń przypominajki" ćwiczenia oddechowe

Masażyk relaksacyjny

Fasolkowy wyścig